• Viga 500000 + Viga 100000 Geciktirici Sprey
Viga 500000 + Viga 100000 Geciktirici Sprey
Ürün Kodu : SPR0002       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
99.00 TL   Kdv Dahil
-
+
Viga 50000 Geciktirici Krem Almanya'dan ithal bir üründür. Kullanımı oldukça kolaydır.

İlişkiye girmeden 10 dakika önce penise fındık tanesi kadar sürüp yedirmeniz yeterlidir. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

İçeriğindeki E Vitamini ile cildi besler. 15 ml. tüptedir.

Yan etkisi yoktur. İlaç değildir.

Viga 100000 Sprey Geciktirici Sprey

Viga 100000 sprey markası ekonomik geciktirici sprey üreten bir markadır. Viga geciktirici sprey etkili ancak fiyatı uygun geciktirici sprey arayan erkekler için oldukça uygun bir seçenektir.

Erken Boşalma Sorunu ve Çözümü

Erkeklerin cinsel yaşantılarını kabusa dönüştürebilen sorunların ilk sıralarında yer alan erken boşalma problemi engelleyebilmek için bir çok yöntem vardır. Bu yöntemlerden biriside geciktirici sprey kullanımıdır.

Süper Viga 100000 Ne İşe Yarar

Viga 100000 sprey kullanarak cinsel ilişkinizin her zamanki süreden ortalama 20 dakika kadar daha uzun sürmesini sağlayabilirsiniz. Viga geciktirici sprey ambalajını ortalama 30-50 sefer kullanma imkanı bulacaksınız.

Viga 100000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Süper viga sprey cinsel aktiviteden ortalama 15 dakika önce 3-5 kez penis üzerine püskürtülür. El yardımı ile viga sprey tüm penis ve testislere ulaşması sağlanır. İlişkiye girmeden 1-2 dakika önce penis yıkanır ya da ıslak bir mendille temizlenir. Viga geciktirici sprey uygulaması esnasında penisin ereksiyon olması ya da ereksiyon olmaması mühim değildir.

Viga Geciktirici Sprey Yan Etkileri

Orijinal viga geciktirici sprey Almanya da AB standartlarında üretilen ve yan etkisi olmayan bir üründür. Maalesef piyasada bu ürünün ucuz taklitleri bulunmaktadır ve bu taklit ürünleri ucuza imal edebilmek için insan sağlığına zarar verebilecek bir takım maddelerle kullanmaktadırlar. Bu sebeple faturasız ve ucuz ürün satan firmalar yerine Orjinal viga geciktirici sprey satan Viga resmi satış bayilerini tercih etmenizi öneririz. Paylaş Market viga resmi satış bayiidir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten