Sipariş formumuzda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyid edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz sözkonusudur.

Teslimat Yöntemi


Gizli Paket Gönderimi ! Siparişler paket içeriği gizli kargo ile siz değerli müşterilerimize titizlik gönderilir. Müşteri memnuniyeti ilkemizdir.

Kapıda Nakit ve Kart ile Ödeme

Firmamız anlaşmalı kargolarının sunmuş olduğu hizmet sayesinde, müşterilerine ürün teslimatında Nakit ve Kredi Kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Ürünü teslim alırken kapınızda ödeme yaparak veya adresinize gelmesini istemediğiniz ürünleri teslim alırken size en yakın kargo şubesine giderek ekstra bir ücret ödemeden ürünlerinizi teslim alabilirsiniz.

Keyifli Alışverişler...

E-Bülten