• Long Flight - Delay Towel - Geciktirici Mendil
Long Flight - Delay Towel - Geciktirici Mendil
Ürün Kodu : MND001       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Long Flight
89.00 TL   Kdv Dahil
-
+
Long Flight - Delay Towel - Geciktirici Mendil yeni nesil geciktirici ürünleri arasında yer alan kullanımı son derece pratik, tamamen doğal bitkilerden formüle edilmiş, muhteşem bir erken boşalma önleyicidir. Geciktirici mendil, aynı geciktirici sprey ve geciktirici kremlerde bulunan bileşenler sahip, peniste local anestezi sağlayan ürünlerdir. Geciktirici krem veya spreyler gibi uygulanmaz!

Geciktirici mendil cinsel aktivitelerden önce peniste temizlik yaparcasına, penisin silinmesi şeklinde kullanlır. Geciktirici mendil, geciktirici spreyler gibi başka ortamlarda kullanılması gerekmez! Çünkü partneriniz sizi geciktirici kullanıyor zannetmez.

Long Flight - Delay Towel - Geciktirici Mendiller, cinsel aktivitelerden önce peniste temizlik yaparcasına, penisin silinmesi şeklinde kullanılır. Orijinal geciktirici mendiller; içerisindeki doğal ve bitkisel içeriği sayesinde herhangi bir yan etkiye veya zararları olmayan bir üründür. Orijinal geciktirici mendiller, cinsel ilişki anında ve sonrasında size ve partnerinize asla ama asla zarar vermez.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten