• Lady Era Bayan Damla 30’ML
Lady Era Bayan Damla 30’ML
Ürün Kodu : DM004       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Lady Era
149.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Lady Era Bayan Damla 30’ML


Lady Era Damla, sadece kadınların kullanımına uygun olarak imal edilen damlalıklı bir üründür. Gündelik kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Her bir kutusu 30 ml dir. Sadece ihtiyaç halinde tüketilir.

İçeriğinde birbirinden farklı bir çok bileşen yer alan Lady Era Damla nın içerisindeki bileşenlerin listesi, önerilen kullanım şekli, imalat yeri, imalat tarihi, son tüketim tarihi ve izin numarası gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü ürün bilgisi ambalajı üzerinde yazılmaktadır. Kullanmaya başlamadan önce okumanızı tavsiye ederiz. Her bir kutu Lady Era Damla 30 ml dir.

NASIL KULLANILIR?

 

İhtiyaçtan yaklaşık 20-30 dk kadar önce (aç ya da tok farketmez) asitsiz ve alkolsüz içeceklere 3-4 damla kadar damlatıp direk içiniz. Eğer isterseniz direk dil altına 1-2 damla damlatmakta doğru bir kullanım şeklidir. Ancak alkollü ve asitli içeceklerde kullanmayınız.

Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı (hava almayacak) şekilde ve çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız. İçerisindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etki yapabilir. Bu gibi bir yan etki hissettiğiniz an, kullanımı bırakmanızı ve bir uzmandan / doktordan yardım almanızı öneririz. Lady Era Damla kesinlikle ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın teşhisi ya da tedavisi amacıyla Kullanılmamalıdır. Sadece hanımların kullanabilecekleri bir üründür. İlaç değildir.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten