• Karma Set Geciktirici Sprey + HEDİYELİ
Karma Set Geciktirici Sprey + HEDİYELİ
Ürün Kodu : SPR00014       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
99.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Ürün İçeriği

* 1 Adet Viga 50000 Geciktirici Sprey

* 1 Adet Viga 100000 Geciktirici Sprey

* 1 Adet Delay 48000 Geciktirici Sprey

* 1 Adet Reman's Dooz 14000 Geciktirici Sprey


Geciktirici ürünler erken boşalmayı önler mi?

 

Erken boşalma uzun süreli cinsel birliktelikte sıkıntı yaratan bir durumdur. Erkekler ve partnerleri erken boşalma yüzünden cinsel ilişkilerinde sıkıntılar yaşar.
Geciktirici ürünler erken boşalmayı önler. Geciktirici ürünler arasında haricen kullanılan krem, jel ve prezervatifler cinsel ilişkinin yaşandığı an size yardımcı olabilir. Ancak geciktirici hap uzun süreli tedavi gerektiren bir durum olduğu için uzun sürede etki gösterir.
Haricen kullanılan sprey veya kremleri herkes her zaman kullanabilir.
Haricen kullanılan sprey veya kremleri herkes her zaman kullanabilir. Geciktiriciler dışında gecikmeyi sağlayan diğer ürünler arasında doktorların önerebileceği psikotrop ilaçlar mevcut. Bu ilaçlar merkezi sinir sistemini etkileyerek erken boşalmaya sebep olan faktörleri önler.
Geciktiricilerin Türkiye de en çok kullanılan türü, geciktiricili prezervatiflerdir. Geciktiricili prezervatifler kullanılırken başka herhangi bir geciktirici ürün kullanılmamalıdır. Geciktirici ürünler mutlaka önerilen dozda kullanılmalıdır. Az kullanılması erken boşalmayı önlemeyeceği gibi kullanılan geciktirici krem ya da sprey ise fazla kullanıldığında sertleşmenin yanı sıra partnerinizin vajina sağlığını ciddi anlamda bozabilir.
Geciktiriciler dışında gecikmeyi sağlayan diğer ürünler arasında doktorların önerebileceği psikotrop ilaçlar mevcut. Bu ilaçlar merkezi sinir sistemini etkileyerek erken boşalmaya sebep olan faktörleri önler.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten