• Delay 25000 Geciktirici Sprey 2 Adet + Delay 25000 Geciktirici Krem 2 Adet
Delay 25000 Geciktirici Sprey 2 Adet + Delay 25000 Geciktirici Krem 2 Adet
Ürün Kodu : GC00002       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
99.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Delay 25000 geciktirici krem bir çok erkeğin kabusu olan, kendine olan güvenini zedeleyen ve cinsel performansını sergilemesi gereken cinsel ilişkilerde boynunu büken erken boşalma sorunu için tasarlanmış en etkili geciktirici kremlerden biridir.

Nasıl Kullanılır?

Delay 25000 geciktirici sprey kullanıcı yorumları ürünün doğru kullanıldığında adeta harikalar yaratabildiğini belirtiyorlar. Bu ürünü cinsel ilişkiden ortalama olarak 20 dakika önce kullanmalısınız. 2-3 kez penis ucuna ve bir iki kez de tüm gövdesine sıkmanız gerekir. Ardından küçük dokunuşlar ile oluşan sıvıyı penise yedirmek gerekecektir. Bu sayede biran evvel etkisini penise yansıtmaya başlar. Bu teknik içten uyuşturma tekniğidir. Siz fark etmesiniz bile penis içten uyuşmaya başlar bu durumda olan bir penis erken boşalmaya karşı ekstra dirençli olur. Ardından süre bitiminde ilişkiye girebilirsiniz. Ancak bu kullanım şekli anal ilişi için olandır. Peki ya oral ilişki de nasıl olur derseniz.

Oral birliktelikler öncesinde uygulanan bu ürün süre bitiminde muhakkak su ile temizlenmelidir. Aksi taktirde ağız uyuşması yaşanabilmektedir. Bu durumun önüne geçmek de yine basit olacaktır. Tamamen bitkisel olması zaten harici sıkıntıları tamamen önleyicidir. İlişki sonrasında ise muhakkak ılık su ile vücuttan arındırılması gerekir. Kesinlikle vücutta bırakmayınız.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten