• Delay 25000 Geciktirici Sprey
Delay 25000 Geciktirici Sprey
Ürün Kodu : 25       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
59.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Süper Delay 25000

Nedir ?

Delay 25000 sprey satış sitemize hoş geldiniz. İnternet satış sitemiz den sizler de en özel fiyat avantajları ve kaliteli hizmet koşulları ile siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Sitemiz den yapmış olduğunuz alışverişler de teslimat ve ödeme kolaylığı hizmetlerin den yaralanabileceksiniz.

Delay 25000 sprey yaklaşık olarak 100 kullanımlık olan bir üründür. Kutu üzerin de köpek balığı resmi olması gereklidir. Üzerinde Made İn Germany yazmayan ürünleri kesinlikle tercih etmeyiniz. 45 cc olan bu ürünlere sitemiz den sizler de sahip olabilirsiniz. Almış olduğunuz ürünleri artık rahat bir şekil de kontrol ederek alabilirsiniz.

Teslimat

Alışverişleriniz de kargolarınız Türkiye’nin her yerine isterseniz 1-2 iş günü içerisin de gelmektedir. Kargolarınız İstanbul, Ankara ve Karadeniz bölgesine en geç 1 iş günü içerisin de gelmektedir. Diğer bölgeler de en geç 2 gün içerisin de gelmektedir. Sizler de hızlı teslimat hizmetimiz den yaralanın.

Ödeme Koşulları

Sizler de istediğiniz ödeme şekli kolaylığı ile alış verişlerinizi rahat bir şekil de yapabilirsiniz. İsterseniz kapıda nakit veya kapıda kredi kartı seçeneklerin den faydalanabilirsiniz. İsterseniz online olarak ödeme yapabilir ya da havale ya da Eft seçeneklerin den de faydalanabilirsiniz. Online olarak ödeme yaptığınız da kargolarınız ücretsiz olarak gelmektedir.

Gizlilik

Artık sizlerin de kargolarınızın  gizliliğin den emin olma vaktiniz geldi. Kargolarınız büyük bir özenle paketlenmek de ve içeriği hakkın da üzerine hiç bir şey yazılmamaktadır. Sizlere kargonuzu getiren kurye dahil içeriği hakkın da her hangi bir bilgi sahibi değildir.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten